Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kluci - Maminky

6. 6. 2011

V rámci sobotního posezení s rodiči kluci sehráli přátelský zápas proti maminkám. Před tímto zápasem dostali kluci nové tréninkové dresy a i maminky se převlékly do fotbalových dresů které jim zapůjčil náš oddíl a moc jim slušely. Narozdíl od loňské sezóny maminky do zápasu nastoupily bez žádného tréninku, ale na jejich výkonu to nebylo znát . Ve čtvrtek jsme ještě dořešili s maminkami zda budeme hrát jen na polovinu a nebo jestly si s klukama zahrají na celé hřiště ( nevím kde maminky našly tu odvahu ).sam_0775.jpg

K samotnému zápasu. Kluci do něho vstoupili jak v celé sezóně ne a hned po půl minutě otvírají skóre tohoto zápasu. Kluci i nadále mají míč většinou pod kontrolou, ale narazili na skvělého gólmana maminek který svými zákroky překvapil sebe i početné diváky. I přes zákroky brankářek maminek, ale kluci přidávali další branky. Maminky které dodržovaly pitný režim iontovými nápoji se nadechly k náporu a byli odměněny i vstřelením branky a několika dalšími šancemi. Po celý zápas kluci ukazovali maminkám jak se má zacházet s míčem a co všechno s ním dokáží, ale maminky se jim snažily vyrovnat bojovností (leč marně). Zápas skončil vítězstvím kluků v poměru moc ku málo, ale výsledek nebyl zas tak důležitý, hlavní bylo, že se nikdo nezranil a proběhlo příjemné úsměvné odpoledne .

Po tomto zápase nadešli tradiční penalty kdy maminky kopaly na kluky a naopak. V některých případech ukázaly maminky svou skvělou kopací techniku a  jak se má kopat penalta.

 Bohužel dle prohlášení maminek to bylo jejich poslední vystoupení   a příští rok už mají nastoupit proti klukům tatínci . No na kluky bude čekat velká výzva, ale pokud můžu prohlásit za všechny tatínky, tak my svou kůži lacino neprodáme .

Petr Klimeš

Fotky a video s této akce zde:

http://fotbalcechovice.rajce.idnes.cz/2011_06_04_-_rozlucka_pripravka_B/

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář